3.8 C
Скопје
20:01 - 5 декември, 2023

(Фото) „Парите прават чуда“: Погледнете како изгледала ќерката на Миле Китиќ пред операциите

Елена Китиќ, ќерката на фолк-пејачот Миле Китиќ, е една од најпопуларните музички имиња во регионот. Таа веќе неколку години гради успешна кариера, а публиката ја освои со хит-песните, но и со атрактивниот изглед.

Покрај скапата облека, Китиќ инвестира и во пластични операции и естетски корекции на лицето и телото.

Таа досега ги зголеми усните, а се шпекулира дека ги корегирала и градите, ги стегнала очните капаци и го намалила носот.

Сега се појави нејзина фотографија на социјалните медиуми, каде е направена компарација меѓу нејзиниот поранешен и сегашен изглед.

Фото: Инстаграм/„Србија шоубиз“

„Тука е толку многу направено“, „Што ти прават парите“, „Па, добро – само носот, устата, очните капаци, јаготките, забите“, „Буквално, таа го сменила личниот опис“, се само дел од коментарите.

МИЛЕ КИТИЌ ОТВОРЕН И ИСКРЕН: Зборува за ќерката Елена и безвредното чувство што му се појавило!

Слични објави

Пристигнува „Недеља“: Објавен датумот на премиерата на филмот за Џеј Рамадановски

Еспресо

И Горан Бреговиќ се прости од Владо Правдиќ: „Тој беше единствениот фин дечко меѓу нас“

Еспресо

Ален Исламовиќ погоден од смртта на Владо Правдиќ: Се прости од колегата

Еспресо

(Фото) Запознајте ја најбогатата Босанка, „тешка“ е 300 милиони евра, роди на 51 година

Еспресо

(Видео) По концертот на Александра Пријовиќ во Загреб сите паѓаа како покосени

Еспресо

Џулија Робертс се огласи за смртта на Метју Пери: Доживеале голема љубов, а еве што кажа за трагедијата

Еспресо
Се вчитува....