12.8 C
Скопје
21:19 - 3 март, 2024

(Фото+видео) „Нереална е“: Елена Китиќ направи хаос во Загреб со „жежок“ танц

Српската пејачка Елена Китиќ е една од најголемите ѕвезди на регионалната музичка сцена, девојка која секогаш знае како да го привлече вниманието со одличните песни и провокативниот изглед.

Таа во средата настапи пред своите хрватски обожаватели и направи одлична атмосфера во еден ноќен клуб во Загреб.

Фото: Инстаграм/Дамјан Марсиќ

Китиќ се појави во модна комбинација, налик култниот лик Лара Крофт од видеоиграта „Ограбувачка на гробници“ – во тесна маица и памучни кратки шорцеви, со кои ги истакна нејзините облини. Како и секогаш, таа носеше многу накит на себе, со кој го комплетираше изгледот.

Китиќ вложува многу пари во својот изглед. Освен што троши на скапи парчиња облека, таа очигледно сака да троши пари и на пластични операции. Таа досега ги има зголемено усните, а се шпекулира дека ги корегирала и градите, ги затегнала очните капаци и го намалила носот.

Слични објави

(Фото) Ријана, 2.500 јадења и кодекс на облекување на девет страници: Што се знае за свадбата на индискиот милијардер Анант Амбани

еспресо

(Видео) Карлеуша му соопшти на светот кога Кристијано Роналдо оди во пензија

Еспресо

Марија Шерифовиќ му се обрати на жирито по победата на Теја Дора: Ви благодарам што никој не гледаше во ничии хартии

Еспресо

Прво огласување на Бресквица по загубата: „Ви се јавувам дури сега…“

еспресо

(Видео) Има што да се види: На Северина ѝ пукнаа панталоните среде настап

Еспресо

Достоинствено: Како Бресквица го прифати поразот на Беовизија

еспресо
Се вчитува....