7.8 C
Скопје
04:01 - 20 мај, 2022

Ознака : документарен

Uncategorized Свет Слајдер Сцена

(ВИДЕО) РУНИ МАРА ВО УЛОГА НА ОДРИ ХЕПБЕРН: Се снима документарец за легендарната глумица, а на Руни Мара не ѝ е првпат да ја глуми славната колешка!

Еспресо
Убавата глумица Руни Мара е одбрана да ја глуми славната Одри Хепберн во новиот биографски филм посветен на иконата на стилот и легендарната актерка.  Филмот...
Лајфстајл Сцена

ДЕТЕКТИВИТЕ ОТКРИЈА ШОКАНТНИ ДЕТАЛИ: Еве што е пронајдено во собата на Мајкл Џексон по неговата СМРТ!

Igor
Деталите се изнесени во новиот документарен филм за Мајкл Џексон во кој тројцата детективи го откриваат текот на истрагата која следела по потврдата дека пејачот...