15.8 C
Скопје
21:44 - 19 мај, 2022

Ознака : руни мара

Uncategorized Свет Слајдер Сцена

(ВИДЕО) РУНИ МАРА ВО УЛОГА НА ОДРИ ХЕПБЕРН: Се снима документарец за легендарната глумица, а на Руни Мара не ѝ е првпат да ја глуми славната колешка!

Еспресо
Убавата глумица Руни Мара е одбрана да ја глуми славната Одри Хепберн во новиот биографски филм посветен на иконата на стилот и легендарната актерка.  Филмот...