10.8 C
Скопје
19:26 - 20 април, 2024

Ознака : близнаците

СветСлајдерСцена

ФОТО: Принцезата Шарлин сподели неодоливи фотографии од близнаците – Толку сум горда!

Еспресо
Ја нарекуваат „принцезата со тажно лице“, но изгледа дека принцезата Шарлин овие денови е се, само не тажна… Принцезата Шрлин е една среќна мајка! 42-годишната...
СценаХороскоп

Хороскоп за 19 ноември 2019 вторник, Близнаците ќе добијат критики, Стрелците ќе имаат брачни проблеми

Igor
Овен Можни се поголеми нестабилности на деловен план. Ќе дојдат промени кои не ги посакувате. Во љубовта вашата љубомора станува се повеќе нагласена, тоа ќе...
СценаХороскоп

Сексот со овој хороскопски знак е повеќе од фантастичен!

Igor
Изгледаат одлично, имаат многу енергија и со сигурност ќе ви го расклатат креветот, сексот со нив е фантастичен. Нормално, станува збор за Близнаците. Близнаците генерално...