19.8 C
Скопје
04:40 - 20 јули, 2024

Сексот со овој хороскопски знак е повеќе од фантастичен!

Изгледаат одлично, имаат многу енергија и со сигурност ќе ви го расклатат креветот, сексот со нив е фантастичен.

Нормално, станува збор за Близнаците.

Близнаците генерално повеќе ги привлекуваат интересните, отколку згодните луѓе.

Тие се неверојатно шармантни, умеат да флертуваат и друштвото едноставно го имаат на дланка, бидејќи се одлични раскажувачи на приказни и шеги.

Нивното расположение се менува кон лошо единствено доколку ги оставите сами или доколку прават нешто досадно.

На Близнаците им е потребна константна стимулација и ангажираност во различни активности, бидејќи така се чувствуваат најдобро и блескаат.

Жената родена во знакот на Близнаци е паметна, малку зајадлива и саркастична. Секогаш сака да го има последниот збор во дискусијата.

Близнакот маж сака авантури. Доколку сакате да ги задржите покрај себе, немојте да сте предвидливи и досадни, бидејќи веднаш ќе ве откачат.

Тие доживуваат удари и веднаш се креваат од земја, како вистински Феникс од пепелта.

Имаат меко срце и брзо простуваат, но немојте да се залажувате дека Близнаците се глупави.

Тие едноставно имаат одговор за сè во животот.

Слични објави

Почина големата љубов на Клинт Иствуд: „Многу ќе ми недостига“

еспресо

(Фото) Северина ги „изгоре“ мрежите: „Затоа нема струја во Далмација“

Еспресо

(Видео) Десингерица повторно откачи: Им рендаше сирење над глава на фановите во Будва!

Еспресо

Теа Таировиќ купи луксузен стан во Црна Гора: Ова се деталите, а сумата што ќе ја заработи годинава е 670.000 евра!

Еспресо

(Фото) Вистински дечко! Синот на Дара Бубамара ја надраснал мајка си, зборува три странски јазици и планира да стане фудбалер

jasmina.kantardzieva

(Фото) Прва фоторгафија на Тамара Драгичевиќ со синот: Актерката ги собра трите деца околу себе и насмеана позираше

Еспресо
Се вчитува....