23.8 C
Скопје
15:33 - 28 мај, 2024

Ознака : астро

АстроХороскоп

3-те хороскопски знаци кои ќе имаат најдобар почеток на новата 2020 година

Еспресо
За овие хороскопски знаци, новата година ќе донесе многу позитивна енергија и интересни промени. Тие конечно ќе ги постигнат сите нешта за кои едноставно не...
АстроХороскоп

Хороскоп за понеделник 30 декември – Стрелците ќе влезат во кавга, Вагите ќе имате проблеми во љубовта

Еспресо
Овен Доколку сметате дека туѓиот план не е доволно добар, направете свој. Пробајте ги двата плана, па дури тогаш донесете конечен заклучок. Споредувањето со други...
АстроХороскоп

Овие знаци од зодијакот ќе ве прочитаат како отворена книга

Еспресо
Тие од вашата енергија и погледи точно знаат како се чувствувате и што мислите. И додека можеби на почетокот ќе мислите дека претеруваат, подоцна ќе...
СценаХороскоп

ЗИМА ПОЛНА ЉУБОВ: Овие пет хороскопски знаци ќе уживаат во романса во ладните денови

Igor
Речиси е средина на септември и есента е на самиот праг, па ви се чини дека уште е рано да се зборува за зимата. Но,...
СценаХороскоп

РОДЕНИ ЕДЕН ЗА ДРУГ: Овие 4 астро-парови ќе имаат вечна љубов

Igor
Хемијата помеѓу овие астро-парови трае долго и може да се каже дека никогаш не се ни губи. Еве за кои парови се работи: РАК И...
СценаХороскоп

Само ОВОЈ хороскопски знак има силна интуиција, а не е ни свесен за тоа

Igor
Еден знак од Зодијакот може да се пофали со изразена интуиција, претчувства, визии, соништа и читање мисли. Секако, се работи за единствените чувствителни – Рибите!...