21.8 C
Скопје
07:54 - 24 јуни, 2024

Ознака : шампиони

АстроЛајфстајлХороскоп

Хороскопски знаци кои се вистински шампиони во нервирање на другите – Дали и вие сте меѓу нив?

Еспресо
Доколку и веруваме на астрологијата, личностите родени во овие хороскопски знаци се вистински шампиони во нервирање на другите луѓе. Тие понекогаш се толку напорни што...
Секојдневие

Најмладите улични свирачи си ги остварија соништата и станаа светски шампиони (ФОТО)

Еспресо
Уличните свирачи од Кнез Михајлова ја напуштиле Србија во 2010 година, кога победија на натпреварувањето „Јас имам талент“. Во меѓувреме станаа прваци на светот и...