9.8 C
Скопје
02:43 - 15 април, 2024

Ознака : кнез михајлова

Секојдневие

Најмладите улични свирачи си ги остварија соништата и станаа светски шампиони (ФОТО)

Еспресо
Уличните свирачи од Кнез Михајлова ја напуштиле Србија во 2010 година, кога победија на натпреварувањето „Јас имам талент“. Во меѓувреме станаа прваци на светот и...