14.8 C
Скопје
10:05 - 2 јуни, 2023

Ознака : адам сендлер

Свет Слајдер Сцена

Адам Сендлер за неговиот деликатен здравствен проблем: „Не можев да ги врзам чевлите“

Еспресо
Познатиот актер Адам Сендлер повторно е во центарот на вниманието по неговиот најнов филм „Murder Mystery 2“, кој може да се види на Нетфликс. Американскиот...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Адам Сендлер со среден прст ги поздрави папараците додека беше на педикир!

Еспресо
Доколку сте обожавател на комедии, сигурно барем еднаш на малите екрани сте го виделе лицето на комичарот Адам Сендлер (53). Но, изгледа дека овој комичар...
Филм и ТВ

Филмот со Џенифер Анистон и Адам Сендлер најгледан на Нетфликс во 2019 (ВИДЕО)

Слободен печат
Комедијата „Murder Mystery“, во која главните улоги ги толкуваат Џенифер Анистон и Адам Сендлер, со 73 милиони прегледи се најде на врвот на листата на...
Лајфстајл Сцена

Прекрасната Џенифер Анистон со емотивен говор им се заблагодари на „Пријателите“ (ВИДЕО)

Igor
Џенифер Анистон на доделувањето на наградите People’s Choice беше прогласена за „иконски лик“. Наградата ѝ ја врачи Адам Сендлер, кој ја опиша како една од...