Прекрасната Џенифер Анистон со емотивен говор им се заблагодари на „Пријателите“ (ВИДЕО)

Џенифер Анистон на доделувањето на наградите People’s Choice беше прогласена за „иконски лик“. Наградата ѝ ја врачи Адам Сендлер, кој ја опиша како една од најдобрите пријателки, која не само што е физички прекрасна, туку и неверојатно грижлива жена, вистински пример и жена со огромно срце.

Profimedia

За време на нејзиниот говор таа изјави дека не би можела да биде денес овде без помош од нејзините неверојатни „Пријатели“.

„Доколку имам било какво право на тоа да си го присвојам овој збор „икона“, тоа е само поради тоа што имав можност да бидам дел од „иконска“ култна серија, со „иконски“ ликови и „иконска“ фризура“, изјави Џен во својот говор додека ја примаше наградата.

Погледнете го емотивниот говор на Џенифер:

Слични објави

Драстичен „рез“ на Моника Белучи: Кратка фризура за која само малку жени се одлучуваат (ФОТО)

Igor

Ретко ја покажува во јавност: Емина Јаховиќ објави фотографија со нејзината сестра – сличноста е голема! (ФОТО)

Еспресо.мк

Рајко Дујмиќ од „Нови фосили“ доживеал тешка сообраќајна незгода, има тешки повреди на главата

Еспресо

Рита Ора ги „запали“ социјалните мрежи! Пејачката објави фотки во проѕирен градник! (ФОТО)

Igor

Холивудскиот предатор префрлен во затворот во кој робува убиецот на еден од најдобрите музичари на сите времиња! (ФОТО)

Васко Спасоски

Маска од авокадо која и го враќа животот на уништената коса

Igor

Остави Коментар

четири + 2 =

Слични објави

МЕГАН МАРКЛ ОЧАЈНА: Новото правило на кралицата ја шокираше војвотката

Igor

МУЗИЧКИ ВРЕМЕПЛОВ: Погледнете кои настани ја одбележаа музиката низ историјата на денешен ден…

Еспресо

Божиќната песна поради која војната запре на три минути (ВИДЕО)

Слободен печат

Бев осамена и немав време за мажи! Весна Змијанац прозборе и за голите фотографии од младоста (ФОТО)

Igor

Ниту сопругот не би ја познал! Тамара Тодевска со драстична промена! (ФОТО)

Igor

Овие хороскопски знаци никако не смеат да бидат заедно: Ќе ви се случи пекол!

Igor