Сега и официјално: Оваа боја е главниот летен тренд! (ФОТО)

Кога Меланија Трамп ќе го потврди тоа, тогаш знаете дека сте на вистинскиот пат.

За нешто да го прогласиме за моден тренд, неопходно е барем три дизајнери да го извадат во вид на одеден модел, крој, детаљ или како во овој случај – боја.

За ова лето 2019 година, бојата која доминираше на модните писти е жолтата и тоа силно жолтата.

Смела, но уникатна и истовремено елегантна.

Токму во оваа боја неодамна прошетаа Меланија Трамп и Ева Лонгоија, дури во ист ден.

Слични објави

Сте го виделе најмалото бикини на светот? Кендал Џенер го облече и многу ѝ се допаѓа! (ФОТО)

Васко Спасоски

На која и стои подобро? ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША VS ЏЕНИФЕР ЛОПЕЗ (ФОТО)

Igor

ФОТО: Сите очи вперени во Кајли: Дали би се осмелиле да го облечете овој фустан?

Васко Спасоски

После Аркан: „Никогаш нема да се омажам, а дечковците ги кријам“

Igor

Повторно е секс-бомба, но погледнете како изгледаше Ана Николиќ пред 20 години!

Васко Спасоски

Пејачката Ирена Спасовска позира со длабоко деколте, ама ги покажа и гаќичките (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

3 × 1 =

Слични објави

Мајкл Џеј Фокс: Неможам да ги запамтам и повторам зборовите – Повторно ќе се пензионирам

Еспресо

Фронтменот на групата „R.E.M.“ за коронавриусот: Ова е крај на светот каков што го познаваме!

Еспресо

Камила не сака да го види принцот Чарлс ниту за годишницата од бракот

Еспресо

Цеца Ражнатовиќ ѝ упати нежни зборови на својата снаа и се заблагодари: Прекрасно мое девојче! (ФОТО)

Еспресо

Брус Ли стана симбол за борбата против коронавирусот: Во Мостар неговата статуа доби маска и ракавици (ФОТО)

Еспресо

Не му треба каскадер: Том Круз учи да лета со параглајдер

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian