Ознака : уникатна

Сцена

Сега и официјално: Оваа боја е главниот летен тренд! (ФОТО)

Igor
Кога Меланија Трамп ќе го потврди тоа, тогаш знаете дека сте на вистинскиот пат. За нешто да го прогласиме за моден тренд, неопходно е барем...