Ознака : заштитна маска

Ви Препорачуваме Наши Фаци Слајдер Сцена

ФОТО: Кај Елена Велевска мора се да биде во тон: Популарната пејачка облече фустан и заштитна маска со циркони!

Васко Спасоски
Познатата Елена Велевска важи за една од пејачките на македонската естрада која секогаш внимава на својот изглед, безразлика тоа дали е гостување во емисија, настап...
Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

Кортни Кардашијан шири теории на заговор: Не носете маски, ќе добиете рак!

Васко Спасоски
И старлетата Кортни Кардашијан (41) потпадна на теориите на заговор. Таа се огласи на социјалните мрежи за да ја сподели теоријата на заговор во која...
Слајдер

Маските за заштита се користат наместо долна облека: Гол маж прошета на улиците во Лондон! (ФОТО)

Денеска на познатата лондонска улица Оксфорд во сред бел ден прошета гол маж, кој само на половиот орган имал ставено маска за лице. Човекот бил...