Ознака : турски

Секојдневие

Омилените турски актерки како модна инспирација (ФОТО)

Еспресо
Дали и вие сте една од оние жени кои инспирација за облека и модни комбинации неретко ги бараат на интернет, вклучувајќи ги имињата на познатите...
Лајфстајл Сцена

Лима гола во кревет со ружи кои и ги испратил милијардер, а сите се прашуваат дали има гаќички (ФОТО)

Igor
Адријана Лима (38) повторно има широка насмевка бидејќи ужива во љубовта со турскиот милионер Емир Ујар (37) со кој првпат беше фотографирана на Миконос на...