Лима гола во кревет со ружи кои и ги испратил милијардер, а сите се прашуваат дали има гаќички (ФОТО)

Адријана Лима (38) повторно има широка насмевка бидејќи ужива во љубовта со турскиот милионер Емир Ујар (37) со кој првпат беше фотографирана на Миконос на почетокот на јули оваа година.

Ујар сега својата убавица ја изненадил со букет од 225 ружи, а Лима со истите се фотографирала прво во ходникот, а потоа и во кревет, но гола.

инстаграм

„Дефинитивно бројот 225 направи да се чувствувам посебно“ – напишала како опис под фотографијата.
Но, Лима на креветот, откако се соблекла, зазела многу “непријатна“ поза, па сите се прашуваат дали воопшто носи гаќички или пак нема баш ништо.

Еве ја и “спорната“ фотографија.

инстаграм

Емир Ујар е турски бизнисмен, потпретседател на мултимилионерска компанија, а во своја сопственост има неколку фирми кои се занимаваат со нафтена индустрија и туризам додека пак неговото семејство поседува ланец на хотели.

Емир Ујар има вредност од околу 250.000 долари, додека пак богатството на целото негово семејство се проценува на околу една милијарда долари. Емир Ујар важи за еден голем заводник, а се школувал во Германија и Америка.

профимедиа

Да потсетиме, Адриана на почетокот на годината и стави крај на врската со турскиот писател Метин Хар.
Поранешно момче на Лима беше и Џои Томас, момче од обезбедувањето, а парот нивната врсак во јавноста ја официјализира во јануари 2015-та година кога биле “уловени“ на шопинг во Мајами.

профимедиа

Кога станува збор за Емир, се шпекулираше дека тој бил во љубовна врска со Линдзи Лохан.

Слични објави

Принцезата Шарлот го прослави четвртиот роденден

Igor

“MAKE THAT BODY MOVE” на Галоски е најподдржана трака од светските суперстар диџеи!

Васко Спасоски

Гвинет Палтроу воодушеви со изборот на фустан (ФОТО)

Igor

Македонската Џеј Ло – Пејачката Елена Велевска го покажа бујното деколте (ФОТО)

Еспресо

Колку чини и кој го финансира настапот на Мадона на Евровизија?

Igor

Сашко Коцев на Бубамара: Како да те Кики моја, како да те Фрики моја… (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

1 × 3 =

Слични објави

„Звуците на Чаршијата“ по 13-ти пат, ТАМАРА ТОДЕВСКА меѓу многуте учесници

Igor

Зошто временските прогнози се честопати погрешни?

Еспресо

Врескале на цел глас и кршеле чаши: Луна Џогани и Марко Миљковиќ се расправале среде дискотека (ФОТО)

Igor

Како ви се допаѓа Марија Шерифовиќ во цветен фустан? (ФОТО)

Igor

Некогашната холивудска „бомба“ денес фановите ја нарекуваат очајна домаќинка (ФОТО)

Еспресо

4 хороскопски знаци кои најчесто ги погодува депресијата

Igor