15.8 C
Скопје
07:21 - 22 мај, 2024

Ознака : трогна

Филм и ТВ

„Медена земја“ ги трогна холивудските актери – Џејми Ли Кертис воодушевена од македонскиот кандидат за Оскар (ФОТО)

Еспресо
Македонскиот документарец номиниран за два оскари, „Медена земја“ започна на големо да ги освојува симпатиите на познатите холивудски актерски имиња. По актерката Сара Џесика Паркер,...
ЛајфстајлСцена

Северина објави ново видео: Погледнете што ја трогна пејачката! (ВИДЕО)

Igor
Пет дена пројдоа од нејзиниот концерт во сплитската Спаладиум Арена, но на Северина се уште не и спласнале емоциите од тој настап со кој ја...