25.8 C
Скопје
18:37 - 25 јуни, 2024

Ознака : огномет

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) Спектакуларен огномет за прославата на третиот внук на Цеца: Синоќа се славеше во домот на Ражнатовиќ

еспресо
Спектакуларен огномет синоќа ја осветли вилата на Цеца. Вељко и Богдана Ражнатовиќ вчера го добија својот трет син, кој го нарекоа Исаија, а по тој...
СветСлајдерСцена

КАЈЛИ ЏЕНЕР ПРЕПЛАШЕНА: Натрапник во нејзината куќа запалил огномет

Еспресо
Никогаш нема крај на лудилото на фановите на Кардашијан и Џeнер, по демнењето на Кендал, сега човек влетал во куќата на Кајли и запалил огномет....
БалканСлајдерСцена

ВИДЕО+ФОТО | Северина пееше на прославата на кошаркарот Дончиќ: Голема забава пропратена со фантастичен огномет

М.Р
Хрватската пејачка Северина ги забавуваше гостите на словенечкиот кошаркар Лука Дончиќ, кој организираше голема забава по повод потпишување на петгодишен договор со Далас. Дончиќ организираше...
ЛајфстајлСцена

Трагедија! Пејачка загинала од пиротехника додека пеела на сцена (ВИДЕО)

Igor
Пејачката Хоана Саинс загина во саботата вечерта за време на својот настап и тоа како последица од огномет кој ја погодил дека била на бина....