18.8 C
Скопје
22:55 - 19 мај, 2024

(Видео) Спектакуларен огномет за прославата на третиот внук на Цеца: Синоќа се славеше во домот на Ражнатовиќ

Спектакуларен огномет синоќа ја осветли вилата на Цеца.

Вељко и Богдана Ражнатовиќ вчера го добија својот трет син, кој го нарекоа Исаија, а по тој повод организираа раскошна прослава во вилата.

Цеца прва пристигна на прославата, а потоа и бројните гости.

Малку подоцна, дел од гостите излегоа надвор за да го гледаат огнометот.

Погледнете дел од атмосферата и огнометот.

 

Слични објави

Ера Ојданиќ заврши во болница: Пејачот е итно хоспитализиран, закажана му е операција

Еспресо

(Фото) Салма Хајек на Кански филмски фестивал, неверојатно секси: Црн светликав фустан со голи рамена

еспресо

Вељко Ражнатовиќ осуден за изјавата: „Бирајте што жените…“

еспресо

На победникот на Евровизија Немо му е одземен кристалниот микрофон: „Не знам каде е сега“

еспресо

На Цеца ѝ се слоши среде концерт: „Немав кислород“

еспресо

Ѕвездено време на хороскопските знаци: Ова се вашите судбоносни години од животот

еспресо
Се вчитува....