17.8 C
Скопје
04:36 - 20 мај, 2024

Ознака : Лорен Санчез

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Покажа што е секси: Лорен Санчез во проѕирен фустан во друштво на Џеф Безос на забавата на Долче и Габана

Еспресо
Извршниот директор на Amazon, Џеф Безос и неговата свршеница, поранешната ТВ водителка Лорен Санчез, повторно го привлекоа вниманието на јавноста со заедничкото излегување. Парот присуствуваше...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Џеф Безос и Лорен Санчес безмилосно нападнати за фотошопирање: „Тие се пародија создадена од вештачка интелигенција“

Еспресо
Корисниците на социјалните мрежи ги критикуваат Лорен Санчез и Џеф Безос за нивната нова фотосесија во Вог,  пренесува Дејли меил. Lauren Sanchez and Jeff Bezos...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Џеф Безос со првиот развод изгуби 37 милијарди, но колку „тежи“ новата идна сопруга: Детали од животот на Лорен Санчез, нејзиниот брат го тужел Безос за клевета

Еспресо
Џеф Безос се жени, господинот Амазон не се откажува од крунисување на љубовта. Милијардерот не го изгубил ентузијазмот за брачниот живот и покрај ударот врз...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Милијардерот Џеф Безос ја запроси некогаш сиромашната девојка: Ја планираат венчавката на југот на Франција

Еспресо
Џеф Безос, познатиот светски милијардер ја запроси новинарката Лорен Санчез по речиси пет години врска. Jeff Bezos and Lauren Sanchez Are Engaged https://t.co/2toD3y6WZ6 — E!...
Ви ПрепорачувамеЕспресоСветСлајдерСцена

Лорен Санчез открива каков е животот под ист кров со Џеф Безос: Еве кои важни лекции ги научила од него!

Еспресо
Девојката на основачот на Амазон и шеф на Вашингтон пост, Џеф Безос, Лорен Санчез зборуваше за врската со милијардерот во своето прво самостојно интервју за...
СветСлајдерСцена

(ФОТО) ЏЕБ БЕЗОС Е „ПОЛУДЕН“ ПО ЛОРЕН: Вториот најбогат човек во светот ужива во парите до максимум!

М.Р.
Џеф Безос е вториот најбогат човек во светот по Илон Маск, а неговото богатство се проценува на 210 милијарди долари. Минатата година тој одлучи да се...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПСветСлајдерСцена

(ФОТО) KAКО СЛАВИ ЧОВЕК КОЈ ЗАРАБОТУВА 140.000 ДОЛАРИ НА СЕКОЈА МИНУТА: Џеф Безос со луда диско забава ја дочека новата година

М.Р.
Џеф Безос е вториот најбогат човек во светот по Илон Маск, а неговото богатство се проценува на 210 милијарди долари. Минатата година тој одлучи да се...
Ви препорачуваме на СПСветСлајдерСцена

(ВИДЕО+ФОТО) БЕЗОС „РЕПЕТИРАН“: Со загрозена машкост „на шега“ му се заканува на Леонардо Дикаприо по инцидентот со девојка му Лорен

М. Г.
Последниве денови на социјалните мрежи кружи видео во кое Лорен Санчез, девојката на Џеф Безос, „жеднее“ по актерот Леонардо Дикаприо. Видеото е снимено на 10-тата...
СветСлајдерСцена

(ФОТО) ЏЕФ БЕЗОС, НАСМЕАН И ВЉУБЕН: Милијардерот заедно со саканата Лорен позираше зелениот тепих на „LACMA Art + Film“

М.Р.
Двојката која ги разби гласините за романтичниот статус на билионерот по неговиот бурен развод сега ја возбудува интернет публиката со јавните појавувања. Но откако минатата...