34.8 C
Скопје
18:16 - 22 јули, 2024

(Фото) Лорен Санчез им пркоси на години, какво тело: Со милијардерот Безос „лудуваат“ во Грција

Џеф Безос и Лорен Санчез уживаат во Грција на одмор.

Фотографиите покажуваат како милијардерот, основач на Амазон, и неговата вереница, се возат во јахта со Тони Гонзалез и неговата сопруга, Октобер.

Интересно е што Санчез претходно беше во врска со Гонзалез и имаат заедничко дете кое сега е возрасно.

Групата богаташи, сите облечени ненаметливо, седеаа во предниот дел на јахтата и се забавуваа во разговор, пренесува Дејли меил.

Санчез и Безос уживаа и во водени лудории со црни џет мотори на вода, а според Пејџ сикс на парот во забавните мигови на вода им се придужила и Ким Кардашијан, која е пријателка на Санчез.

Лорен беше забележана во минијатурно металик бикини, па нејзиното мускулесто тело дојде до израз на фотографиите, а потоа вниманието го привлече во тесен и супермини виолетов фустан.

Атрактивната 54-годишна новинарка е позната по тоа што им пркоси на годините и секогаш може да се пофали со затегната фигура.

Безос и Санчез за време на одморот престојуваа во Миконос и Хидра.

 

Слични објави

Бившиот на Цеца се омажи за мисица: Богдан и Јована се венчаа во тајност на свето место

Еспресо

(Видео) Шекил О’Нил и српскиот рапер направија хаос во Хрватска: Дресот на НБА ѕвездата ги воодушеви сите!

Еспресо

Никол Кидман даде редок коментар за Том Круз: „Живеевме во приколка, бевме многу блиски“

еспресо

Пет години од смртта на Дијана Милојковиќ: Нејзината натчовечка борба со тешката болест го сплоти Балканот

Еспресо

(Фото) Деми Мур ја покажа својата совршена линија во минијатурни бикини: „Авионка“ на 61 година

еспресо

(Фото) Џина Џиновиќ има нов дечко: Веќе не го крие и страсно се љуби со него пред сите

Еспресо
Се вчитува....