34.8 C
Скопје
18:30 - 22 јули, 2024

(Видео) Цеца Ражнатовиќ нападната поради црниот хумор: „Ова е болно, тебе ти треба лекар“

Пејачката Цеца Ражнатовиќ ја повика за гостинка во својата емисија колешката Катарина Грујиќ, која изјави дека би се занимала со медицина доколку не би започнала со пеење.

Цеца пак, која завршила Ветеринарна школа, изненади со својата изјава на оваа тема.

„За разлика од медицина, во ветерината можеш да го изедеш својот пациент“, рече Цеца на „Блиц тв“.

Снимката брзо стана вирална и се шири по социјалната мрежа Икс (Твитер), каде пејачката беше осудувана, но некои застанаа во нејзина одбрана, наведувајќи дека тое е само црн хумор.

(Фото) Чизми над колена, мини здолнише: Анастасија Ражнатовиќ ужива во клуб на Ибица со сестрата на Гудељ

Слични објави

Бившиот на Цеца се омажи за мисица: Богдан и Јована се венчаа во тајност на свето место

Еспресо

(Видео) Шекил О’Нил и српскиот рапер направија хаос во Хрватска: Дресот на НБА ѕвездата ги воодушеви сите!

Еспресо

Никол Кидман даде редок коментар за Том Круз: „Живеевме во приколка, бевме многу блиски“

еспресо

Пет години од смртта на Дијана Милојковиќ: Нејзината натчовечка борба со тешката болест го сплоти Балканот

Еспресо

(Фото) Деми Мур ја покажа својата совршена линија во минијатурни бикини: „Авионка“ на 61 година

еспресо

(Фото) Џина Џиновиќ има нов дечко: Веќе не го крие и страсно се љуби со него пред сите

Еспресо
Се вчитува....