34.8 C
Скопје
20:28 - 15 јули, 2024

(Фото) Чизми над колена, мини здолнише: Анастасија Ражнатовиќ ужива во клуб на Ибица со сестрата на Гудељ

Анастасија Ражнатовиќ ужива во бракот со фудбалерот Немања Гудеља, а за нејзината врска со мајката и сестрата на Немања се шпекулира подолго време.

Иако Анастасија еден период не била во добри односи со Оливера и Вања Гудељ, како што неодамна дозна „Блиц“, тие се помириле.

Имено, Анастасија и Немања моментално се на Ибица каде уживаат во одморот и паузата што ја има Немања по деловните обврски, а друштво за време на патувањето им прави и сестрата на Немања, Вања.

Сега Анастасија на својот инстаграм-профил сподели нивна заедничка фотографија од забавата во еден ноќен клуб, а на шпански напиша дека Вања е нејзината ѕвезда.

Тие беа слично облечени, двете носеа кратки здолништа и високи чизми над колена и без сомнение беа изложени на многу погледи во текот на целата вечер.

Да потсетиме, братот на Анастасија, Вељко Ражнатовиќ неодамна проговори за врската на неговата сестра Анастасија и нејзиниот сопруг, фудбалерот Немања Гудељ. Ражнатовиќ истакна дека Гудељ е легенда и откри како се чувствува кога неговата сестра го напуштила семејниот дом и се преселила во Шпанија.

– Презадоволен сум од нејзиниот избор, нејзиниот сопруг е легенда и таму е многу подобро отколку што би била со нас – изјавил Вељко.

Слични објави

(Фото) „Станав она за што сонував“: Јована Јеремиќ почна да потпишува автограми

Еспресо

Бјелогрлиќ пристигна насмеан на новото рочиште со Гага: Сѐ беше одложено поради Катарина Радивојевиќ и уште еден сведок

Еспресо

Карлеуша и Тошиќ се договориле за поделба на имотот! Еве на кого оди целиот имот

Еспресо

(Фото) Како да е направена од гума! Џина Џиновиќ во кратка маичка направи невидена акробација!

Еспресо

(Фото) „Биди ни секогаш најсреќен“: Синчето на Антониа Гиговска наполни една година

Еспресо

(Фото) Нина Бадриќ мами воздишки во Грција, покажа фантастична фигура во костим за капење: „Совршена си!“

Еспресо
Се вчитува....