36.8 C
Скопје
18:58 - 15 јули, 2024

(Фото) Опинци и народна носија: Децата на Драгана Мирковиќ објавија емотивен спомен од нивното детство

Децата на Драгана Мирковиќ и Тони Бијелиќ – Марко и Мануела Бијелиќ изминатиов период се исклучително активни на социјалните мрежи.

Имено, иако Марко и Мануела Бијелиќ со години водеа мирен живот далеку од очите на јавноста, откако нивните родители објавија дека се разведуваат, тие станаа исклучително активни на социјалните мрежи.

Сега Мануела на својот инстаграм-профил сподели емотивен спомен од детството, а фотографијата воодушеви многумина.

Имено, таа објави фотографија од детството на која таа и нејзиниот брат позираат во народна носија, со опинци на нозете.

Да потсетиме, Драгана Мирковиќ своевремено истакна дека е многу среќна што нејзините наследници не се експонираат во медиумите.

Слични објави

Бјелогрлиќ пристигна насмеан на новото рочиште со Гага: Сѐ беше одложено поради Катарина Радивојевиќ и уште еден сведок

Еспресо

Карлеуша и Тошиќ се договориле за поделба на имотот! Еве на кого оди целиот имот

Еспресо

(Фото) Како да е направена од гума! Џина Џиновиќ во кратка маичка направи невидена акробација!

Еспресо

(Фото) „Биди ни секогаш најсреќен“: Синчето на Антониа Гиговска наполни една година

Еспресо

(Фото) Нина Бадриќ мами воздишки во Грција, покажа фантастична фигура во костим за капење: „Совршена си!“

Еспресо

(Фото+видео) Северина ги покажа градите? Згодната пејачка избра невообичаена маичка за нејзиниот концерт

Еспресо
Се вчитува....