36.8 C
Скопје
19:20 - 15 јули, 2024

Кои се на „црната листа”: Среќата ќе се оддалечи од два хороскопски знаци цело лето

Два знака од Зодијакот се соочуваат со сериозни предизвици кои можат да потраат целото лето. Според астролозите, нив ги чека не баш поволен период. Единствениот излез е да се фокусирате на себе, на тоа што го сакате и да почнете да дејствувате.

Бик

Конфликтите можат да се појавуваат секојдневно кај Биковите. Проблемот е во нивниот карактер и начинот на кој ги сфаќаат ситуациите. Им изгледа дека сите луѓе околу нив им посакуваат само нешто лошо за нив. Оттука и произлегува нивната агресивност.

За да избегнете непотребни скандали кои ве исцрпуваат вас и другите, обидете се мирно да ја погледнете ситуацијата од поинаков агол. Можеби има вистина во мислењето на другите?

Водолија

Водолиите ќе доживуваат неповолен период кога поради својата слобода може да ја изгубат саканата личност. Честопати не обрнувате внимание на чувствата на партнерот/ката, бидејќи мислите дека целиот свет се врти околу вас. Всушност, не е така, и време е да го сфатите тоа.

Прифатете го фактот дека ако не сте полојални на партнерот, ризикувате да го изгубите засекогаш. Затоа контролирајте си ги страстите во текот на целото лето.

Фантастичен период: Оваа недела ќе биде најдобра во животот на три хороскопски знаци

 

Слични објави

Бјелогрлиќ пристигна насмеан на новото рочиште со Гага: Сѐ беше одложено поради Катарина Радивојевиќ и уште еден сведок

Еспресо

Карлеуша и Тошиќ се договориле за поделба на имотот! Еве на кого оди целиот имот

Еспресо

(Фото) Како да е направена од гума! Џина Џиновиќ во кратка маичка направи невидена акробација!

Еспресо

(Фото) „Биди ни секогаш најсреќен“: Синчето на Антониа Гиговска наполни една година

Еспресо

(Фото) Нина Бадриќ мами воздишки во Грција, покажа фантастична фигура во костим за капење: „Совршена си!“

Еспресо

(Фото+видео) Северина ги покажа градите? Згодната пејачка избра невообичаена маичка за нејзиниот концерт

Еспресо
Се вчитува....