Tag : корона вирус

Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Погледнете како Северина се заштити од коронавирусот, ама има и порака за сите нас! (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатата хрватска пејачка Северина објави необична фотографија со која апелира да внимаваме да не се заразиме со коронавирусот и да не им го пренесеме на...