14:06 - 19 април, 2024

Ознака : Калтрина

Ви ПрепорачувамеНаши ФациСцена

Скопската барбика се маскираше, но погледите одат на друго место! (ФОТО)

Еспресо
Денес е први април – светскиот ден на шегата, но за разлика од претходните години да гледаме парада од маски на улиците на Скопје, парадата...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСцена

Скопската барбика Калтрина позира во долна облека против коронавирус! (ФОТО)

Васко Спасоски
И популарната Калтрина или како што повеќето ја нарекуваат – скопската барбика на своите следбеници на социјалните мрежи им препорача да останат дома поради коронавирусот. ...
Uncategorized

Скопјанката Калтрина во бела долна облека и ангелски крилја исполнува чуда (ФОТО)

Слободен печат
Една од нашите најпознати инфлунсерки, скопјанката Калтрина Балаш ги почести своите пријатели на социјалните мрежи со нови жешки фотографии… Атрактивната „барбика“ како што милуваат медиумите...
ЛајфстајлСцена

Завршија во лудница: Два Бона снимија нов спот со една од најубавите скопјанки (ВИДЕО)

Igor
Момците од „Два Бона“, Тони и Кун веќе неколку дена го снимаат нивниот најнов видеоспот за новата песна. Спотот е со интересна приказна, а се...