4.8 C
Скопје
02:12 - 4 март, 2024

Ознака : Два Бона

Наши ФациСцена

Кун од ДВА БОНА заљубен до уши! Погледнете како изгледа неговата девојка! (ФОТО)

Васко Спасоски
Еден од милениците на помладата публика, раперот Кун од дуото „Два Бона“ е заљубен до уши. На социјалните мрежи се појави фотографија на која раперот...
ЛајфстајлСцена

Нова песна и спот: Два Бона за новото видео ја ангажираа скопската барбика (ВИДЕО)

Igor
„Фрик“ е новото музичко остварување на момците од Два Бона, Тони и Кун. Тие вечерва преку социјалните мрежи ја промовираа својата најнова песна која е...
ЛајфстајлСцена

Завршија во лудница: Два Бона снимија нов спот со една од најубавите скопјанки (ВИДЕО)

Igor
Момците од „Два Бона“, Тони и Кун веќе неколку дена го снимаат нивниот најнов видеоспот за новата песна. Спотот е со интересна приказна, а се...
ЛајфстајлСцена

Зарем и ова го има: „Два Бона“ добија непристојна понуда за 20 евра (ФОТО) (+18)

Igor
Факт е дека познатите личности секојдневно на социјалните мрежи добиваат коментари и пораки од своите обожаватели. Се разбира, понекогаш се случува да им напишат и...