20.8 C
Скопје
16:41 - 28 мај, 2024

Завршија во лудница: Два Бона снимија нов спот со една од најубавите скопјанки (ВИДЕО)

Момците од „Два Бона“, Тони и Кун веќе неколку дена го снимаат нивниот најнов видеоспот за новата песна.

Спотот е со интересна приказна, а се снима на повеќе локации во земјава. Покрај Тони и Кун, во него ќе ја видиме и популарната скопска барбика Калтрина која ја има улогата на секси-докторка.

Погледнете како ќе изгледа спотот:

Слични објави

Лидија Вукиќевиќ ја откри тајната на својот младешки изглед: „Црна паста за заби, колаген, здрава исхрана…“

еспресо

(Видео) Исплива снимка од средбата на Северина и Јелена Карлеуша: ЈК ја изигнорирала, ова никогаш нема да ѝ го прости!

Еспресо

„Нова тура, нова авантура“: Никола Роквиќ откри што прави по враќањето од Егина

Еспресо

(Фото) Дарко Лазиќ чека трето дете! Се појави фотографија, пејачот го гали трудничкиот стомак на сопругата

Еспресо

(Фото) Принцезата Шарлин од Монако конечно насмеана, Алберт ѝ плаќа: Ги покажа децата

еспресо

Лепа Лукиќ напиша тестамент: Еве кому го остава богатството, но под еден услов

еспресо
Се вчитува....