5.8 C
Скопје
02:43 - 21 април, 2024

Ознака : херој

ЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

(ВИДЕО) ПАДОБРАНОТ НЕ СЕ ОТВОРА: Спасување во последен момент!

М.Р.
Падобранството е возбудлива, но и многу ризична адреналинска спортска активност, за што сведочат снимките од Иран што кружат на социјалните мрежи деновиве. Инструктор по летање го...
Ви препорачуваме на СПЖивотни ПриказниСлајдер

(ФОТО) ПОТРЕСНА ПРИКАЗНА НА СКОПЈАНКАТА МАРГА: Доказ на мојата упорност е можноста да одам сама со автобус и да преминам улица!

Кате Божиновска
Марга Велеска од Скопје е девојка која при породувањето поради лекарска грешка има церебрала парализа. – На само една година започнале моите здравствени проблеми како...
Секојдневие

Одбил да биде евакуиран за да може да ги спаси животните! (ФОТО)

Еспресо
Ужасни пожари ја зафатија Австралија периодов кои уништија огромна површина од континентот. Скоро половина милијарда животни го загубија својот живот, уништени беа илјадници домови и...