28.4 C
Скопје
17:14 - 25 јуни, 2024

Ознака : драгана клопчевска

Ви ПрепорачувамеНаши ФациСцена

Македонци со вкус: Погледнете кои наши јавни личности „шетаат“ манекенки за рака! (ФОТО)

Васко Спасоски
Факт е дека мажите отсекогаш „паѓале“ на згодни манекенки. Такви примери во светскиот шоу-биз има многу.  Но, такви примери има и на нашата естрада.  „Еспресо“...
ЛајфстајлСцена

Брејк и Драгана ја покажаа НАЈМАЛАТА УБАВИЦА (ФОТО)

Igor
Дарко Гелев – Брејк и поранешната мисица Драгана Клопчевска во април оваа година добија ќеркичка која го носи името Деа. Таа е цели 19 години...