Брејк и Драгана ја покажаа НАЈМАЛАТА УБАВИЦА (ФОТО)

Дарко Гелев – Брејк и поранешната мисица Драгана Клопчевска во април оваа година добија ќеркичка која го носи името Деа.

Таа е цели 19 години помлада од својот најстар брат Марко, кој Брејк го доби во првиот брак. Со Драгана веќе го имаат синот Давид.

Уште додека беше Драгана бремена, Брејк за „Репортер“ изјави дека e пресреќен што конечно ќе добие и ќерка, иако бил уверен дека и овојпат ќе биде машко.

деца брејк
Фејсбук
брејк
Фејсбук

Слични објави

Манекенката Бојана Нушкова ги почести обожавателите на Инстаграм со топлес-фотографија (ФОТО)

Igor

Задникот на скопјанката Кристина треба да се најде на разгледница за Македонија (ФОТО)

Igor

Ријана го покажа задникот, а поранешното момче Крис Браун и напиша нешто многу интересно (ФОТО)

Igor

Моника Белучи се најде во друштво на поранешниот сопруг на црвениот тепих во Венеција (ФОТО)

Igor

Хороскопот ви открива: Еве која е најпривлечната особина на секој знак!

Igor

САКАТЕ ЖИВОТЕН СОВЕТ? Прашајте личност родена во ОВОЈ хороскопски знак

Igor

Остави Коментар

шест + 17 =

Слични објави

Дали ја препознавате? Зад себе има турбулентен развод, а ја поврзуваа и со Бредли Купер

Igor

Том Хенкс во говорот спомна пет деца, а има четири – Ќе се воодушевите кога ќе слушнете зошто! (ВИДЕО)

Еспресо

„Ѕверката“ се уште жари и пали и во седмата деценија: Вака денес изгледа љубовта на Кери Бредшо (ФОТО)

Igor

Ова се најнеобичните правила во земјите ширум светот!

Еспресо

Пејачката Тамара Тодевска ќе настапи во геј-клуб во Лондон!

Слободен Печат

Претставата прекината: На Сергеј Трифуновиќ му се слоши на сцената

Еспресо