36.8 C
Скопје
17:29 - 18 јуни, 2024

Ознака : Џесика Симпсон

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Џесика Симпсон покажа фотографија по која престана да пие: „Ова сум јас кога се убивав од пиење и таблети“

Еспресо
Актерката Симпсон прослави шест години трезвеност со архивска фотографија од ден по пиење. Актерката и пејачка Џесика Симпсон покажа фотографија направена на денот кога престанала...
СветСлајдерСцена

Џесика Симпсон откри како ослабела дури 45 килограми

Еспресо
Американската актерка и пејачка Џесика Симпсон по породувањето се бореше со многу вишок килограми, но и со анксиозност и депресија. Но, благодарение на својата силна...
СветСлајдерСцена

Џесика Симпсон ослабела 45 килограми и ги облекла бикините за кои мислела дека никогаш веќе нема да може да го облече

Еспресо
Американската актерка и пејачка, 42-годишната Џесика Симпсон се бореше со вишокот килограми по породувањето и мислеше дека никогаш повеќе нема да може да облече бикини....
СветСлајдерСцена

(ФОТО) Џесика Симпсон имала 110 килограми, а сега е на раб на анорексија, јавноста загрижена поради нејзиниот изглед

Еспресо
Пејачката, актерка и претприемач, Џесика Симпсон толку многу ослабела, што нејзините неодамнешни фотографии на Инстаграм ги загрижуваат фановите и јавноста. „Што ти се случи“, „Преслаба...
СветСлајдерСцена

(ФОТО) ОВИЕ ЅВЕЗДИ ЈА ЧУВАЛЕ СВОЈАТА НЕВИНОСТ ДО БРАК: Тоа може да биде кул и секси

И. Т.
Многу холивудски ѕвезди низ годините ја шокираа јавноста со признанието дека започнале да имаат секс во раните тинејџерски години, но постои и друга страна во...
СветСлајдерСцена

МАНТРИТЕ НА СЛАВНИТЕ ЛИЧНОСТИ: Благодарение на ова го постигнале она за што сонувале цел живот

И. Т.
Благодарение на Роберт Шутер и неговите совети, кои се покажаа дека вредат злато, некои од познатите личности го постигнале она за што сонувале цел живот....
Ви ПрепорачувамеСветСцена

На шест години била жртва на сексуално злоставување: Потоа станала зависничка од алкохол…. (ФОТО)

Васко Спасоски
Џесика Симпсон во својата автобиографска книга „Open Book“ (Отворена книга) откри мрачна тајна од своето детство, која ја шокира јавноста. Имено, популарната пејачка и актерка раскажа...