24.8 C
Скопје
13:09 - 25 мај, 2024

Ознака : леонардо дикаприо

Uncategorized

Не може да се скрие од папараците: Манекенката „уловена“ во чудна поза (ФОТО)

Слободен печат
Манекенката Бела Хадид (23) се одмора на Карибите, а папараците ја уловиле како вежба и се растегнува на плажа. Во рацете имала коктел, а друштво...
Uncategorized

Камила Морон кратко и јасно за разликата во годините меѓу неа и Дикаприо

Слободен печат
Младата глумица Камила Морон во новото интервју отворено зборуваше за 23-годишната разлика меѓу неа и нејзиното момче Леонардо Дикапиро. Камила е скоро една година во...