36.8 C
Скопје
17:26 - 18 јуни, 2024

Ознака : камила морон

Uncategorized

Камила Морон кратко и јасно за разликата во годините меѓу неа и Дикаприо

Слободен печат
Младата глумица Камила Морон во новото интервју отворено зборуваше за 23-годишната разлика меѓу неа и нејзиното момче Леонардо Дикапиро. Камила е скоро една година во...
ЛајфстајлСцена

Која од која поубава: Девојките на Леонардо Дикаприо (ВИДЕО)

Igor
На денешен ден во 1974 година е роден Леонардо Дикаприо. Уште на 23 години стана позната ѕвезда со милиони обожавателки. Оттогаш, како и филмовите, почнаа...