Која од која поубава: Девојките на Леонардо Дикаприо (ВИДЕО)

На денешен ден во 1974 година е роден Леонардо Дикаприо. Уште на 23 години стана позната ѕвезда со милиони обожавателки. Оттогаш, како и филмовите, почнаа да се редат и неговите девојки.

Во моментов е во врска со 23 години помладата аргентинска манекенка Камила Морон, а претпоставките на неговите фанови се дека наскоро Дикаприо ќе испадне од листата на најпосакуваните ергени.

Во продолжение погледнете некои од девојките со кои Леонардо бил во врска.

 

Слични објави

КАКО БЛИЗНАЧКИ СЕ: Едната има презгоден сопруг, а другата нема среќа со мажите

Igor

Џејмс Франко обвинет за СЕКСУАЛНО малтретирање на свои студентки

Igor

Правела селфи на работ од карпа и паднала во провалија од 30 метри!

Слободен Печат

Кајли објави слика од трудничкото стомаче! (ФОТО)

Igor

Најдобрата пријателка на Меган Маркл во самоизолација поради коронавирусот (ФОТО)

Еспресо

Симпатична фотографија од детството: Знаете ли која пејачка станува збор? (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

дванаесет + десет =

Слични објави

Карантински жежок танц на Марјана Станојковска (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Џенифер Лопез уште еднаш ја потврди доминацијата со своите гламурозни фустани на црвениот тепих! (ФОТО)

Еспресо

Еден месец по инфарктот, Балашевиќ пак се шегува на своја сметка: Сега сум СТЕНТ-АП комичар (ФОТО)

Слободен печат

Како изгледа домот на Јелена и Новак Ѓоковиќ? (ФОТО)

Еспресо

Ким Кардашијан тргна по стапките на татко ѝ: Се бори за луѓето кои биле погрешно обвинети!

Еспресо

Досега невидени фотографии од Мерилин Монро: Холивудската убавица не престанува да ги восхитува сите дури и половина век после смртта (ФОТО)

Еспресо