24.8 C
Скопје
09:06 - 24 јуни, 2024

Ознака : кејт винслет

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Кејт Винслет во друштво на преубавата ќерка, заедно на БАФТА наградите: Неверојатно си наликуваат

Еспресо
Актерката Кејт Винслет се појави на телевизиските награди БАФТА во Лондон заедно со 22-годишната ќерка Миа Триплтон. Mia Threapleton and Kate Winslet accept the Single...
СветСлајдерСцена

Големото срце на Кејт Винслет: ѝ ги платила сметките на мајка која се бори за животот на ќерка си

Еспресо
Актерката ја слушнала приказната за Керолин на телевизија: парите ќе бидат искористени за плаќање на сметката за апаратите за одржување во живот на нејзината 12-годишна...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Дикаприо откри што направила Кејт Винслет на снимањето на култната сцена во „Титаник“: Сакаше да го скрши мразот, па ми ги покажа градите

Еспресо
Култната сцена во филмот „Титаник“ во која Џек го црта голото тело на Роуз им е добро позната на сите, но многумина не знаат дека...
СветСлајдерСцена

(Видео) Оскаровката Кејт Винслет заврши во болница во Дубровник

Еспресо
Прославената американска филмска ѕвезда, оскаровката Кејт Винслет, денеска, завршила во болница во Дубровник поради повреда на снимање, пишува „дубровачки вјесник“. Таа е снимена како доаѓа...
СветСлајдерСцена

Холивудските актери откриваат детали од снимањето на секс сцените: Оливија Колман користи воден сунгер, а Кејт Винслет топка за пилатес

Еспресо
Холивудските актери користат најразлични методи за да го направат снимањата на секс-сцените, што е можно попријатно. За дел од нив, некои актери јавно проговорија. Имено,...