14.8 C
Скопје
08:38 - 15 април, 2024

Ознака : булинг

Ви ПрепорачувамеИнтервјуНаши ФациСлајдерСцена

Марио Манов – Душо: Понижуван во Виница, најдобар во Равенсбург

Мими Стојановска
Висок е 190 см, има само 21 година, 60.000 следбеници на Инстаграм и еден тон товар што го носи од најрана возраст. Но, поради сето...
Секојдневие

Ова никој не го очекуваше: Собрани 300 000 долари за детето кое сакаше да се убие поради малтретирање во училиште

Васко Спасоски
Момчето Квејден Бејлс има само девет години, а неговата мајка Јарака објави снимка каде што опишува дека е малтретиран на училиште. Меѓу другото, момчето вели...
Секојдневие

„Сакам да умрам ВЕДНАШ“: Мајка го сними своето дете за да ги покаже вистинските последици на булингот! (ВИДЕО)

Еспресо
„Носи ме од тука веднаш, би можел сега да се прободам сам во срцето… Ме гледаш, a дури ни тебе не ти е грижа додека...