22.8 C
Скопје
19:42 - 14 април, 2024

Ознака : Блам

АстроСлајдерХороскоп

Поради сопствена глупост: Два хороскопски знаци ќе се соочат со сериозна опасност до крајот на неделата

Еспресо
Астролозите ги именуваа знаците на Зодијакот, чии претставници може да наидат на проблеми поради сопствената глупост оваа недела до 12 февруари. Станува збор за два...
ЕспресоСекојдневие

(ВИДЕО) БЛАМ ВО ЖИВО: На тема вакцинација, во дневникот на РТС, се соблече сестрата

М. С.
Гафовите на телевизиските преноси во живо не се ништо ново. Овој пат, темата и позадината ептен беа погодени. Во дневникот на РТС, во ординацијата на...
ЛајфстајлСцена

Каков блам: Нејзиниот дечко целосно ја посрамоти (ФОТО)

Igor
Една од најубавите манекенки во светот и нејзиниот дечко Николо биле фатени во незгоден момент, а нивните фотографии масовно се раширија на интернет. Сигурно не...