Каков блам: Нејзиниот дечко целосно ја посрамоти (ФОТО)

Една од најубавите манекенки во светот и нејзиниот дечко Николо биле фатени во незгоден момент, а нивните фотографии масовно се раширија на интернет.

Сигурно не им било пријатно додека папараците ги снимале, а сите беа заинтересирани само за едно нешто…

Имено, дечкото на Александра имал дамки на фармерките, и тоа на многу незгодно место, на препоните. Можете ли да си замислите како се чувствувала Александра тогаш? Таа, од срам го сокривала лицето со рацете.

А што навистина се случило и дали Николо бил свесен за тоа, не е познато.

Овие фотографии го заобиколија светот, а коментарите беа исмејувачки.

Слични објави

Сè е црвено додека Ријана позира за Денот на вљубените

Слободен печат

ПРЕТЧУВСТВУВАЛА НЕСРЕЌА: Загина пред 19 години, а нејзината сестра сега открива морничави детали

Igor

МУ СЕ ПОСРЕЌИ: Му ја врати бурмата по пошта, а сега и тој добро се ожени

Igor

На која и стои подобро? Манекенката ја ископира Џенифер Лопез (ФОТО)

Igor

Поранешна сопруга на фудбалер од Тетово се појави во „супер жешко“ издание (ФОТО)

Igor

ФОТО | Цеца сподели фотографии од својот внук кој го стопли срцето на сите!

Еспресо

Остави Коментар

5 × три =

Слични објави

Таа е најскромна во кралството – Британската војвотка Кејт Мидлтон осум години носи еден ист фустан! (ФОТО)

Еспресо

Се бореше на децата да не им остави ниту цент, а синот не го ни запозна: Холивудскиот продуцент Стив Бинг изврши самоубиство

Еспресо

Исповед на манекенка: Не ме сакаат бидејќи не сум ни преслаба, ниту „плус сајз“!

Igor

Линдзи Лохан по 12 години објави тизер за новата песна и порача: Се вратив! (ВИДЕО)

Еспресо

ЈА САКААТ СВОЈАТА СЛОБОДА: Овие 3 хороскопски знаци сакаат врска, но и доволно простор

Igor

Брзо и едноставно – Еве како да го поправите сексуалниот живот!

Igor