-0.2 C
Скопје
06:14 - 30 март, 2023

Поради сопствена глупост: Два хороскопски знаци ќе се соочат со сериозна опасност до крајот на неделата

Астролозите ги именуваа знаците на Зодијакот, чии претставници може да наидат на проблеми поради сопствената глупост оваа недела до 12 февруари.

Станува збор за два знака о д Зодијакот. Особено жените родени во овие знаци ризикуваат да си го уништат животот.

СТРЕЛЕЦ

На Стрелците им се заканува неуспех, особено на жените Стрелци кои нема да можат целосно да уживаат во животот и да се доближат до остварување на своите цели во наведениот период. До крајот на неделата ќе ги надминат внатрешните противречности, кои негативно ќе се одразат на нивната емоционална и психичка состојба. Астролозите препорачуваат да се обидете да не се предадете на негативните емоции и стравови и сериозно да се грижите за вашата енергија – насочувајќи ја во позитивна насока и дружејќи се со позитивни луѓе.

РИБИ

Целата недела ќе биде напорна за жените Риби. Ќе можат да избегнат сериозни последици доколку се воздржани и никому не даваат празни ветувања. Мажите Риби пак може да бидат фатени во лага и дебело избламирани. Сето ова може да предизвика многу проблеми кои долго ќе влијаат на животот. Подобро е да почекате овој неповолен период да помине без да реагирате, а дури потоа да ги расчистите работите во поудобни услови и во кругот на блиски луѓе.

Слични објави

Поранешната сопруга на Доналд Трамп била под истрага на ФБИ – Ивана Трамп осомничена за шпионажа

Еспресо

(Фото) Папата Франциск итно пренесен во болница, откажани се сите состаноци

Еспресо

И Фута Радуловиќ е дел од тимот во филмот за легендата Џеј Рамадановски

Еспресо

Илон Маск и група научници бараат шестмесечен прекин на обуките за вештачка интелигенција – можни се злоупотреби

Еспресо

Попоски најавува убави сончеви денови, еве кои

Еспресо

Месечен хороскоп за април: Љубов за Близнаците, убави можности за Девиците, голема победа за Овните…

Еспресо
Се вчитува....