17.8 C
Скопје
14:10 - 27 февруари, 2024

Ознака : анимиран снег

Ви ПрепорачувамеЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

СЛАВЧО ПОПОСКИ ПРЕДУПРЕДУВА: Голомразица, врнежи од снег, многу голем студ, еве кога!

Ј.К.Д
– Како што претходно најавивме, утре на големиот Христијански празник Богојавление – Водици и во четврток во текот на денот времето во Македонија ќе се...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

(ВИДЕО) МАРЈАНА СТАНОЈКОВСКА КАКО „FROZEN“: Манекенката ужива во анимиран снег во главниот град

М.Р.
Облечена во елегантни тоалети, но и секојдневни, лежерни комбинации на облека, манекенката го привлекува вниманието на своите 114 000 фанови кои ја следат на социјалната...