Tag : амбер роуз

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Старлетата ги шокираше фановите: Погледнете што истетовирала на ЧЕЛО! (ФОТО)

Васко Спасоски
Амбер Роуз, тетовираната старлета позната по провокативните фотографии, ја шокираше јавноста со новата тетоважа на ЧЕЛО. Амбер гордо го истетовирала прекарот на повозрасниот и името...
Лајфстајл Сцена

Старлетата Амбер Роуз објави видео како го дои бебето (ВИДЕО)

Igor
Познатиот модел и старлета Амбер Роуз ги изненади своите 20 милиони фанови на Инстаграм со неколку видеата на кои покажува како го дои своето синче....
Лајфстајл Сцена

Ќелава и со стомак до заби: Амбер Роуз во секој момент ќе се породи (ВИДЕО)

Igor
Старлета, водителка, поранешна стриптизерка и модел – Амбер Роуз во април оваа година сподели две убави информации со своите фанови на Инстаграм, навестувајќи дека е...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian