Ќелава и со стомак до заби: Амбер Роуз во секој момент ќе се породи (ВИДЕО)

Старлета, водителка, поранешна стриптизерка и модел – Амбер Роуз во април оваа година сподели две убави информации со своите фанови на Инстаграм, навестувајќи дека е бремена и дека чека дете со нејзиниот музички продуцент Александар Едвардсон, со кого е во врска година дена.

Таа едно време се криеше од јавноста, но неодамна прошета на улиците во Лос Анџелес, а папараците веднаш ја сликаа во својот стандарден изглед. Без коса, во тигрест фустан, а на сите во око им падна нејзиниот огромен труднички стомак.

 

View this post on Instagram

 

Yes I’m still Pregnant ‍♀️ ‍♀️

A post shared by Amber Rose (@amberrose) on

Таа се наоѓа во деветиот месец од бременоста и секој ден се очекува да се породи.

Имено, ова на Амбер ќе и биде второ дете, бидејќи го има синот Себастијан со раперот Виз Калифа.

Слични објави

Кристијано Роналдо ги разнежни фановите на Инстаграм со фотка со децата (ФОТО)

Еспресо

Секоја кинематографија би била горда на нив: Ова се најубавите германски актерки! (ФОТО)

Еспресо

Првата дама на САД го прослави 50-от роденден! (ФОТО)

Еспресо

Жените низ цел свет секојдневно го прават тоа, а на Кејт Мидлтон и на Меган Маркл им е забрането (ФОТО)

Igor

Љубов на прв залак: Штрудла со џем и ореви

Igor

Само една тенка лента на задникот: Карлеуша позира во минијатурно бикини и покажа каде би сакала да биде во овој момент! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

девет − 4 =

Слични објави

Почина легендарниот блуз и кантри пејач Кени Роџерс (ВИДЕО)

Еспресо

Погледнете ексклузивни снимки: Елена Велевска во новиот спот како Моника Белучи (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Дневен хороскоп за 9 април 2019, вторник

Igor

Американскиот рапер Тајга има хит во најава: Слушнете како звучи „Freak“ (ВИДЕО)

Еспресо

Доб­ро е да се знае: 5 со­ве­ти што тре­ба да ги има­те на ум ко­га ку­пу­ва­те до­мати

Igor

Тијана не може да скрие колку се гордее со својот син

Igor