Старлетата Амбер Роуз објави видео како го дои бебето (ВИДЕО)

Познатиот модел и старлета Амбер Роуз ги изненади своите 20 милиони фанови на Инстаграм со неколку видеата на кои покажува како го дои своето синче.

Ваквиот потег на контроверзната старлета наиде на позитивни критики од нејзините фанови, а за само еден ден, видеата се прегледани повеќе од 200.000 пати.

А, Амбер оставила и многу интересен коментар со видеата. „Инфо за заштитник на брадавици“.

Погледнете како тоа изгледа…

 

View this post on Instagram

 

Info on nipple shields ❤️

A post shared by Amber Rose (@amberrose) on

Слични објави

Дадилката откри дека Анџелина на децата им дозволува да пијат алкохол (ФОТО)

Igor

Мистерија за големите гради на Кајли Џенер: Фановите велат дека се силикони, но таа не признава! (ФОТО)

Васко Спасоски

Девојка со несекојдневна убавина го освојува модниот свет! (ФОТО)

Еспресо

Евергрин вечер со Дац и Александар во Антички театар

Еспресо

ФБИ: Во овие знаци се раѓаат најопасните криминалци!

Igor

Прогноза за овогодинешните Оскари: Дали Академијата случајно ги објави резултатите на Твитер?

Еспресо

Остави Коментар

1 × 4 =

Слични објави

Следниот агент 007 нема да биде жена: Може да биде било која боја, но ќе биде машко!

Еспресо

Неочекувано! Огњен Врањеш ги повлече сите тужби против Јелена Карлеуша (ФОТО)

Igor

Преубава и секогаш омилена: Денеска полни 52 години, а сигурно ќе ја препознаете по насмевката

Igor

Мадона специјална гостинка на Евровизија во Израел

Igor

Водечкиот модел на сезоната: Сите трендсетерки одлепија за теди капутот! (ФОТО)

Igor

Необичната ЉУБОВНА ПРИКАЗНА на Цеца Ражнатовиќ: „Јас него го викав Буцко, а тој мене Цецко“

Igor