Амбер Роуз бремена со второ дете

Амбер Роуз го очекува своето второ дете, а среќната вест ја соопшти преку профилот на Инстаграм.

Таа веќе го има синот Себастијан кој го доби од врската со раперот Виз Калифа. Второто дете го очекува со продуцентот Александар Едвардс.

„Премногу сум возбудена што на пат е едно мало, слатко момче. Себастијан е пресреќен што ќе добие брат“, напишала таа во описот на фотографијата која ја објави на Инстаграм.

Слични објави

ФОТО | Синди Крафорд со сопругот купи луксузна вила: Искешираа 9,6 милиони долари за овој рај во Мајами

Еспресо

Златното бикини ПУКА под облините на младата манекенка: Сите гледале во минијатурната ТАНГА (ФОТО)

Igor

ВО ЖИВО Промоција на книгата „Море без обала“ на Ван Гог

Igor

Јелена Карлеуша искрено: Би сакала да сум слаба како Северина!

Igor

Дамите кои уживаат во сексот ви откриваат МАГИЧНА ФОРМУЛА за страсна ноќ

Igor

Тоа што не сте го знаеле за Хаваите – Уживање под палмите или качување на највисоката планина (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

три × четири =

Слични објави

И нема рамна: Беспрекорното издание на Меланија Трамп! (ФОТО)

Igor

Јелена Карлеуша во СЕКСИ ИЗДАНИЕ брутално искрена: Те сакам мамо, НЕ МИ МОЖАТ НИШТО! (ФОТО)

Igor

Зошто луѓето патуваат? Шест причини веднаш да почнете со пакување!

Еспресо

Го промени имиџот: Риз Витерспун има нова фризура која веднаш ќе ја посакате (ВИДЕО)

Igor

Кети Пери побегна од хотелот во кој беше Том Хенкс, кој е заразен со коронавирус! (ФОТО)

Еспресо

Љубов, здравје и работа: Дневен хороскоп за 28-ми декември!

Васко Спасоски