Ознака : златни глобуси

Секојдневие

Џесика Алба повторно мами воздишки на црвениот тепих! (ФОТО)

Слободен Печат
Прекрасната Латина, актерка и деловна жена Џесика Алба на забавата во Беверли Хилс се појави во светликав фустан кој на најдобро можен начин ја истакна...