Ознака : зборуваат

Uncategorized

Сите зборуваат за црниот фустан на кралицата Летиција: Во него секоја жена изгледа како милион долари! (ФОТО)

Слободен печат
Модните избори на шпанската кралица Летиција секогаш се коментираат. Главно позитивно, а во последното издание сопругата на шпанскиот крал Фелипе успеа да го запре здивот...
Uncategorized

Луѓето СЕ СРАМАТ да зборуваат за тоа: Психолог открива која е НАЈЧЕСТАТА ПРИЧИНА за распаѓање на бракот

Igor
Се повеќе луѓе се разведени, а сега е познато и зошто доаѓа до распаѓање на бракот… Бракот е како институција во длабока криза, но се...