34.8 C
Скопје
15:46 - 24 јуни, 2024

Ознака : влатко

ЛајфстајлСцена

Лозано објави нов летен хит на еден ден пред неговиот голем концерт во Охрид (ВИДЕО)

Igor
На само еден ден пред неговиот голем концерт закажан за на 2-ри август на стадионот “Билјанини извори” во Охрид, најголемата музичка ѕвезда во Македонија, Влатко...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

ВЛАТКО СТЕФАНОВСКИ ја отсвири химната на Америка: Реакцијата на патријархот Иринеј на тоа стана ХИТ (ВИДЕО)

Igor
Американската амбасада во Белград, вчера го одбележа Денот на независноста на Соединетите Американски Држави. На оваа манифестација беа присутни многу познати лица. Меѓу нив беше...