10.8 C
Скопје
04:28 - 23 мај, 2024

Ознака : лозаноски

ЛајфстајлСцена

Лозано објави нов летен хит на еден ден пред неговиот голем концерт во Охрид (ВИДЕО)

Igor
На само еден ден пред неговиот голем концерт закажан за на 2-ри август на стадионот “Билјанини извори” во Охрид, најголемата музичка ѕвезда во Македонија, Влатко...